1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Контакт Инфо

"Лајт" Џез Клуб и Ресторант

Митрополит Теодосиј Гологанов 49
тел: 02 325 6665
моб: 071 386 386
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.