1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Работно време

Во Недела се служат однапред договорени веселби и коктели.

Врвна Услуга

Во нашиот ресторан ќе бидеш пречекан со врвна услуга

  • Интернационална кујна
  • Уживање во Коктели и Аперитиви
  • WiFi i ХД Монитори
  • Ексклузивна и Брза Услуга

Мени на Ресторанот

Супи и Ладни Предјадења

Топли Предјадења

Паста и Тестенини и Пица

Специјалитети од риба и морски плодови

Салати

Главни јадења

Македонска домашна кујна

Десерти

Нашата Адреса

Мит. Теодосиј Гологанов 49, Скопје 1000 
Тел: 02 3 25 66 65

клик овде за мапа

1.jpg